جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قوانین و مقررات

قوانین خرید محصول:

برای خرید محصولات حتما باید با واحد فروش تماس بگیرید و از طریق تماس تلفنی ثبت سفارش کنید . پس از تماس با کارشناسان و دریافت مشاوره و استعلام قیمت ، ابتدا یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود . پس از مشاهده و تایید پیش فاکتور توسط شما شماره حساب برای واریز مبلغ سفارش مندرج در فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.

در این مرحله لازم است وجه مندرج در پیش فاکتور را پرداخت کرده و رسید آن را برای واحد مالی ما ارسال کنید . پس از تایید واحد مالی فرآیند ترخیص کالای شما از انبار و ارسال به آدرس مورد نظر شما انجام می شود. با تحویل کالا به باربری و دریافت برگه رسید (Bjack) از باربری ، این برگه نیز برای شما ارسال شده و نشان دهنده سلامت کالا هنگام تحویل به باربری است.

کالای ارسال شده بین ۴ ساعت تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش و تایید نهایی شرکت به دست شما خواهد رسید. پس از دریافت کالا از پیک یا باربری لازم است ابتدا از صحت و سلامت کالای تحویل گرفته شده اطمینان حاصل کنید . هرگونه اشتباه در درج آدرس و تحویل کالا در آدرس اشتباه بر عهده خودتان است . حتما شماره تماس معتبر که بوسیله آن پیگیری های سفارش انجام شود را وارد کنید . کلیه هزینه مربوط به ارسال کالا ( پیک یا باربری ) بر عهده خریدار است .

قوانین مرجوعی و عودت :

پس از دریافت و مشاهده کالا با توجه به شرایط زیر امکان مرجوعی کالا و عودت مبلغ پرداختی وجود دارد:

  1. مدت زمان امکان مرجوعی کالا حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت و مشاهده کالا است
  2. کالای مشاهده شده وضعیت سالم نداشته باشد ( مثلا آسیب دیدگی در باربری ، باز شدن بسته و …)
  3. کالای دریافت شده در لحظه استارت و روشن شدن خراب باشد ( کالا اگر در لحظه استارت سالم باشد ، اتفاقات و حوادث پس از آن بر عهده خریدار است )
  4. حتما از طریق تماس تلفنی با کارشناسان شرکت موضوع مطرح شده و بررسی شود .
  5. کالا باید با هزینه خودتان برای شرکت ارسال شود و مورد بررسی کارشناسان فنی شرکت قرار گیرد
  6. پس از بررسی کارشناسان و تایید خرابی کالا ویا آسیب دیدگی ، شرکت برای تعویض کالا و یا عودت مبلغ پرداختی اقدام خواهد نمود

پارتاک صنعت تضمین می کند کلیه فعالیت ها در جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز است

قوانین استفاده از برگه ضمانتنامه :

برای محصولاتی که دارای ضمانتنامه کتبی ( معمولا ۱۸ ماهه یا دوساله ) هستند لازم است برگه ضمانتنامه را کاملا سالم نزد خود نگه دارید . گم کردن برگه ضمانتنامه به منزله از دست دادن گارانتی محصول می باشد . در صورت بروز حوادثی که منجر به استفاده از برگه ضمانت نامه شود لازم است کالا را به همراه برگه گارانتی برای شرکت ارسال نمایید . بدیهی است که شرکت موظف به انجام فرآیندهای استفاده از ضمانت نامه شما عزیزان می باشد .

فرم سفارش محصول